Stoisko promocyjne RODM
Wczoraj (29.07.2025) w Domu Środowisk Twórczych w Kielcach na wydarzeniu skierowanym dla organizacji pozarządowych, mieliśmy przyjemność zaprezentować działalność naszego ośrodka.
Podczas wydarzenia uczestnicy mogli zapoznać się z działalnością naszego ośrodka, dzieląc się informacjami o naszych projektach, inicjatywach oraz codziennej pracy na rzecz mieszkańców województwa świętokrzyskiego.
Była to również doskonała okazja do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów i poznania innych organizacji oraz osób zaangażowanych w działania społeczne i kulturalne w regionie.
#Współpraca #Społeczność #Kielce #FundacjaArtwińskiego #DziałaniaSpołeczne #MSZ
Ostanie aktualności
fundacja.artwinskiego@gmail.com
Lekcja „Bez Granic: Jakie zmiany przyniosła UE?” w Łopusznie za nami!
fundacja.artwinskiego@gmail.com
Praktyczne warsztaty pt. „Jak rozpoznać dezinformację” w Strawczynie
fundacja.artwinskiego@gmail.com